Średnia wypłata: zł3010 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4500 zł

Zakres obowiązków: obsługa pras, wtryskarek tworzyw sztucznych, montaż podzespołów. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: doświadczenie wymagane, np. operator wtryskarek, operator maszyn, operator pras, itp.
Zasugerowane

ELEKTROTECHNICZNA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "ELSIN"

Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie
15 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: w zawodzie OFERTA DLA OSOBY POSIADAJĄCEJ ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Orzeczenie o niepełnosprawności
Praca na pełen etat

ROKA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ziębice, Dolnośląskie
6 dni temu
SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, SANITARIATÓW, KORYTARZY
Praca na pełen etat
1/2 etatu
22 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, SANITARIATÓW, KORYTARZY Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: WYMAGANE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE
Praca na pół etatu
1/2 etatu

AMAZONKA 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 dni temu
 ...Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich · Minimalizacja poziomu strat w sklepie · Rozliczanie kasy Wymagania: · Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności · Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku · Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca zmianowa

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.

Kamieniec Ząbkowicki, Dolnośląskie
6 dni temu