27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Opieka nad seniorami. Pomoc w czynnościach codziennego funkcjonowania Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Dla emerytów

INFINITO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lądek-Zdrój, Dolnośląskie
16 dni temu

Zakres obowiązków: Opieka nad osobami starszymi, pomoc w czynnościach codziennego funkcjonowania w domu seniora Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Codzienne powroty do domu

16 dni temu
 ...sprzedażowej Podpisywanie umów w imieniu naszej firmy Nasze wymagania Masz przynajmniej średnie wykształcenie Nie jesteś osobą karaną To oferujemy Elastyczny czas pracy – samodzielnie go wskazujesz Poziom zarobków uzależniony od poziomu sprzedaży...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa
Elastyczny czas pracy

PZU SA

9 dni temu

26 - 28 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Szukamy do pracy osoby z doświadczeniem w robieniu pizzy, umiejętność przygotowania innych dań również mile widziana. Praca w górach, zakwaterowanie. W dni robocze obiad. Dobra atmosfera pracy i odnoszenie do pracowników;) Praca od kwietnia do połowy listopada...
Zasugerowane
Praca bez stresu

Willa Marianna

12 dni temu