1790 zł

Opis stanowiska obsługa konsumenta, prowadzenie dokumentacji sprzedaży, przygotowanie sali do organizacji imprez Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Powiatowy...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

gm. Mirzec, Świętokrzyskie
miesiąc temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: obsługa konsumenta, prowadzenie dokumentacji sprzedaży, przygotowanie sali do organizacji imprez Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Starachowicach

 ...CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Zasugerowane
Umowa

Dino Polska

Gadka, gm. Mirzec, Świętokrzyskie
7 godzin temuNowa