5000 - 6000 zł

Zakres obowiązków: - pomoc na produkcji przy precyzyjnej obróbce skrawaniem Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

MICHAŁ PIOTR DANECKI ZAKŁADY MECHANICZNE "DANMAR"

Łódź
13 dni temu
 ...procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa
Praca fizyczna
Weekendowy system
Nocna zmiana

GRUPA CONTRAIN

Łódź
22 dni temu
obsługa klientów na dziale ogród
Praca na pełen etat

IWONA KUŚMIERZ SKLEP OGÓLNOSPOŻYWCZY KRZYŚ

Radomsko, Łódzkie
28 dni temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Umowa

Dino Polska

2 dni temu