...z dostępem do światła dziennego, narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe, budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (brak windy), urząd nie jest dostosowany dla potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zakres zadań...
Zasugerowane
Podróż służbowa

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

Wałbrzych
8 dni temu

3690 zł

Zakres obowiązków: Praca z uczniem niepełnosprawnym. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Szkoła Podstawowa im.Wincentego Witosa w Trzebieszowicach

Trzebieszowice, gm. Lądek-Zdrój, Dolnośląskie
8 dni temu
Do Twoich obowiązków będzie należało: sortowanie paczek kurierskich, załadunek / rozładunek przesyłek, praca ze skanerem, utrzymanie ładu i porządku w wyznaczonej sekcji magazynu. Oczekujemy: gotowości do pracy fizycznej, dokładności i dbałości o...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa zlecenie
Jedna zmiana
Nocna zmiana
Praca zmianowa
Praca w dni powszednie

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław
2 dni temu