CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?   PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na ...
Zasugerowane
Umowa

Dino Polska

Dąbrowa Zielona, gm. Dąbrowa Zielona, Śląskie
4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: 1. Realizacja czynności opiekuńczo - pielęgnacyjnych. 2. Pomoc w wykonywaniu codziennych obowiązków. 3. Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej. OFERTA PRACY Z GCP KONIECPOL Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Centrum Opiekuńczo - Mieszkalne w Dąbrowie Zielonej

18 dni temu

4242 zł

Opis stanowiska 1. Realizacja czynności opiekuńczo – pielęgnacyjnych. 2. Pomoc w wykonywaniu codziennych obowiązków. 3. Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej. OFERTA PRACY Z GCP KONIECPOL Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny...
Praca na pełen etat

Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne w Dąbrowie Zielonej

gm. Dąbrowa Zielona, Śląskie
17 dni temu