CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Zasugerowane
Umowa
1/2 etatu

Dino Polska

Głuszyca, Dolnośląskie
12 dni temu
 ...klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Zasugerowane
Brygada
Praca fizyczna
Umowa
System 4-brygadowy
Dwie zmiany
System 2/2

InterKadra Sp. z o.o.

Czarny Bór, Dolnośląskie
22 dni temu

160 zł / dziennie

Zakres obowiązków: Lekarz POZ Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: lekarz medycyny rodzinnej, pediatra Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|52
Praca na pełen etat

Pawluk-Gawin-Iwaszko Rachwał SC ZUM

Boguszów-Gorce, Dolnośląskie
7 dni temu
Lekarz POZ

7 dni temu