Średnia wypłata: zł4242 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: KONFEKCJONOWANIE,PAKOWANIE TOWAROW,PRACA STJĄCO-CHODZACĄ, WYMAGAJĄCA DZWIGANIA Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Zgierzu

Stryków, Łódzkie
21 godzin temu

Zakres obowiązków: - obsługa skanera, - załadunek i rozładunek dostaw oraz składanie i relokacja na magazynie, - przygotowanie wysyłek z zadbaniem o stan, czystość i wygląd opakowania zbiorczego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: [Umiejętność...
Zasugerowane
Praca fizyczna

Sosnowiec, gm. Stryków, Łódzkie

27 zł / stawka godzinowa

KONFEKCJONOWANIE,PAKOWANIE TOWAROW,PRACA STJĄCO-CHODZACĄ, WYMAGAJĄCA DZWIGANIA
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

6 dni temu

4242 zł

Pakowanie, kompletowanie i przygotowywanie zamówień. Praca wymagająca skupienia.
Praca na pełen etat

LENA LARGO TRADE Sp. z o.o.

Brzeziny, Łódzkie
23 dni temu
 ...Pracownik magazynu Miejsce pracy: Stryków Rekrutujemy dla Aktualnie, dla Naszego Klienta, szukamy osób na stanowisko: Pakowacz. Lokalizacja: Kutno Twój zakres obowiązków ręczne pakowanie wyrobu gotowego zgodnie z listą, skanowanie pakowanego towaru...
Praca na pełen etat
Praca stała
Umowa o pracę
Jedna zmiana
Elastyczny czas pracy

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE

27 dni temu