Średnia wypłata: zł3760 /miesięcznie

Więcej statystyk

30 - 31 zł / stawka godzinowa

Wymagania: ~Mile widziane doświadczenie na stanowisku zbieracza-pakowacza, ale nie jest ono wymagane. ~Chęć do pracy, nauki. ~Możliwość odczytania faktury i odnalezienia tego produktu w magazynie oraz zaznaczenia haczykiem, że produkt znajduje się na palecie....
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Praca po godzinach

HASKI MANAGEMENT sp. z o.o.

Radwanków Szlachecki, gm. Sobienie-Jeziory, Mazowieckie
10 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: pakowanie produktów spożywczych do opakowań zbiorczych, oklejanie produktów etykietami Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

CLEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szymanów, gm. Góra Kalwaria, Mazowieckie
3 dni temu

Zakres obowiązków: porcjowanie produktu do tacek przy liniach produkcyjnych zgodnie z wytycznymi Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

Powiatowy Urząd Pracy Piasecznie

4 dni temu