Średnia wypłata: zł4000 /miesięcznie

Więcej statystyk

Szukasz dobrej pracy? Wybierz pracodawcę, który jest liderem w branży i docenia swoich pracowników. Atrakcyjne wynagrodzenie, zorganizowany dojazd do zakładu, szereg bonusów dla zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, nowoczesny park maszynowy oraz przyjazna, pełna wsparcia...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa
Praca zmianowa

EKO-OKNA S.A.

Kędzierzyn-Koźle, Opolskie
29 dni temu

4000 zł

Wymagania: Do naszego zakładu w Strzelcach Opolskich poszukujemy kandydatów do pracy na stanoiwku: PAKOWACZ ! Zadania: obsługa i kontrola prawidłowego działania maszyny pakującej ewidencja produkcji drukowanie etykiet i poprawne oznaczenie palet z gotowym...
Zasugerowane
Ciekawy zawód

Kronospan KO sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, Opolskie
19 dni temu

4000 zł

Wymagania: Do naszego zakładu w Strzelcach Opolskich poszukujemy kandydatów do pracy na stanoiwku: PAKOWACZ ! Zadania: obsługa i kontrola prawidłowego działania maszyny pakującej kontrola i poprawne ewidencjonowanie zużycia płyty bazowej do produkcji...

27 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Pakowanie i układanie produktów, kontrola jakości produktów, wypełnianie raportów pakowania Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

MIXPOL PROFILE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zdzieszowice, Opolskie
2 dni temu