27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - uzupełnianie materiałów do produkcji, - obsługa wózka paletowego, - pakowanie zgrzewek wody lub pakowanie wody w kartony, - dbanie o porządek w miejscu pracy, - praca zgodna z przepisami bhp oraz zasadami przyjętymi na zakładzie. Wykształcenie:...
Zasugerowane

Id'eau sp. z o.o.

Borucin, gm. Krzanowice, Śląskie
miesiąc temu
Zakres obowiązków: Przygotowanie i zabezpieczenie wyrobów gotowych do transportu zgodnie z zamówieniem, samokontrola jakości produktu schodzącego z linii produkcyjnej, kontrola stanu technicznego stojaków transportowych
Praca na pełen etat

kontakt przez OHP MCK Jastrzębie-Zdrój

Kornice, gm. Pietrowice Wielkie, Śląskie
 ...weekendy); Duża i czysta jadalnia, w której można kupić jedzenie; Obowiązki: ~ Praca możliwa na różnych stanowiskach, tj. pakowacz, asystent produkcji okien, szklarz, praca w dziale szkła, dziale aluminium; Wymagania: Gotowość do pracy fizycznej; Dobry...
Zasugerowane
Praca stała
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Weekendowy system

EWL_PartnersPoznan

Racibórz, Śląskie
12 dni temu