Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Pakowanie Gorlice, Małopolskie

3 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Nowa

Pakowacz

2600 zł

Powiatowy Urząd Pracy Krośnie

Zakres obowiązków: Pakowanie produktów, utrzymywanie czystości w miejscu pracy. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Kopytowa, gm. Chorkówka, Podkarpackie
20 godzin temu
Nowa

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

2600 zł

kontakt przez PUP

- obsługa linii do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych -kontrola jakości wyrobu, -pakowanie gotowych wyrobów,Inne wymagania[Umiejętność 1 : Mile widziane doświadczenie zawodowe, Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką...
Jasło, Podkarpackie
Nowa

OPERATOR WYTŁACZARKI

2600 zł

POLYMERNET SP. Z O.O. SP.K.

- obsługa wytłaczarki do produkcji siatki z tworzyw sztucznych, - prace z zakresu kontroli jakości produktu, pakowanie produktów, - prace dodatkowe, zgrzewanie, cięcie siatki, mielenie odpadów,Inne wymaganiaMile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku operator wytłaczarki...

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.