4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, praca w systemie kasowym, utrzymywanie czystości (sklep, toalety, magazynek), konserwacja urządzeń gastronomicznych, przyjmowanie dostaw, wprowadzanie towaru na stan. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

dla PWZ

Paprotnia, gm. Paprotnia, Mazowieckie
1 dzień temu

4242 zł

Opis stanowiska Obsługa klienta, praca w systemie kasowym, utrzymywanie czystości (sklep, toalety, magazynek), konserwacja urządzeń gastronomicznych, przyjmowanie dostaw, wprowadzanie towaru na stan. Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

gm. Paprotnia, Mazowieckie
TY TROSZCZYSZ SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE   Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy, dodatkowego zarobku lub nowego kierunku zawodowego? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie!  Pracując z nami...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Nocna zmiana
Praca zmianowa
Elastyczny czas pracy

Circle K Polska Sp. z o.o.

Gręzów, gm. Kotuń, Mazowieckie
9 dni temu

4800 zł

Zakres obowiązków: Obsługa bezpośrednia klientów, sprzedaż paliwa i przekąsek będących w ofercie stacji, wystawianie faktur po tankowaniu pojazdów. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: sumienność, uczciwość, gotowość do pracy zmianowej
Praca na pełen etat

"POL-PETROL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polaki, gm. Kotuń, Mazowieckie
2 dni temu