Robotnik gospodarczy Miejsce pracy: Szumowo (pow. zambrowski) Twój zakres obowiązków ~ dbanie o porządek na terenie firmy, pomoc w załadunku i rozładunku towarów, oraz wykonywanie innych poleceń przełożonego z tym związane Nasze wymagania ~ chęć do pracy ...
Zasugerowane

Transport Drogowy Towarowy Andrzej Bączyk

Szumowo, Podlaskie
15 dni temu

4600 zł

Zakres obowiązków: prowadzenie grupy przedszkolnej z pomocą drugiego członka kadry; prowadzenie zajęć, zabaw; organizowanie wyjść, imprez, uroczystości; dbanie o bezpieczeństwo dzieci, zarówno fizyczne jak i psychiczne; prowadzenie atrakcyjnych zajęć dydaktycznych; ...
Praca na pełen etat
Praca fizyczna

REDBUS Elżbieta Moroz

Hajnówka, Podlaskie
14 dni temu
Nauczyciel na kierunku opiekun medyczny Miejsce pracy: Białystok Twój zakres obowiązków przygotowanie i prowadzenie zajęć z uczniami, realizacja programu nauczania na najwyższym poziomie, prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu. Nasze...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Weekendowy system
Tydzień

Fundacja MENSAM

Białystok
20 dni temu