4242 zł

Zakres obowiązków: . Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach

Starachowice, Świętokrzyskie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0374 Obowiązki: . Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe wyższe (w tym licencjat) Miejsce pracy: Aleja Armii Krajowej, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

4 dni temu

3000 - 4500 zł

 ...już w 2-3 tygodniu pracy zarabiają stawkę wyższą) hybrydowy czas pracy, gdzie możesz pracować w systemie zmianowym poniedziałek- piątek lub sobota niedziela z możliwością dobrania elastycznie dodatkowych godzin pracy na tygodniu (idealne rozwiązanie zarówno dla studentów...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Praca fizyczna
Tydzień
Praca zmianowa
Weekendowy system

.BespokeChat

8 dni temu