Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Piekarz Poddębice, Łódzkie

7 ofert

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Nowa

PIEKARZ CIASTOWY

4200 zł

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy "ASPAL" Bogdan Łuczak

Wykonywanie ciast np. chlebowe, maślane, na bułkiInne wymaganiaUmiejętność wykonywania ciast.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniapodstawowe, brak
Poddębice, Łódzkie
19 godzin temu
Nowa

PIEKARZ PIECOWY

3600 zł

Obsługa pieca piekarniczego, wypiek chleba, bułek, chałek. Inne wymaganiaUmiejętność wypieku pieczywa.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniapodstawowe, brak

cukiernika piekarza

Marzena

Zatrudnię cukiernika na jedną dzienną zmianę.Praca stała i spokojna. Jeden prosty rodzaj ciasta.Bezwzględne wymaganie to umiejętność PIĘKNEGO dekorowania.
Łódź
8 dni temu

Piekarz/Pomoc piekarza

W związku z naszym rozwojem, piekarnia rzemieślnicza Renesans, ogłasza rekrutację osób po 18-tym roku życia, do wzięcia udziału w stażu, pozwalającym nauczyć się i przybliżyć piekarnicze rzemiosło. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu (***) ***-****
Sieradz, Łódzkie
15 dni temu

Piekarz/pomoc piekarza

W związku z naszym rozwojem, piekarnia rzemieślnicza Renesans, ogłasza rekrutację na stanowisko piekarz/pomoc piekarza. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu (***) ***-****
15 dni temu
Nowa

Piekarz

4600 zł

Piekarnia Stanisław Kaźmierczak

Zakres obowiązków: 1. Urabianie ciasta. 2. Nawilżanie ciasta. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Leźnica Mała, gm. Łęczyca, Łódzkie
1 dzień temu

Pomoc piekarza

1033,7 zł

Powiatowy Urząd Pracy Łęczycy

Zakres obowiązków: 1. Pomoc przy produkcji pieczywa. 2. Pomoc przy wypieku pieczywa. 3. Krojenie i pakowanie pieczywa. 4. Ważenie ciasta. 5. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości. 6. Liczenie pieczywa. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania...
Wilczkowice nad Szosą, gm. Łęczyca, Łódzkie
25 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.