5500 - 6000 zł

Zakres obowiązków: przygotowanie ciast, formowanie, wypiek Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: sumienność, mile widziane doświadczenie Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Praca na pełen etat

PIEKARNIA-CUKIERNIA BRACIA FRANCZYK SPÓŁKA CYWILNA

Tarnowskie Góry, Śląskie
8 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Inne wymagania: sumienność, mile widziane doświadczenie Przeznaczone wyłącznie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

PIEKARNIA-CUKIERNIA BRACIA FRANCZYK s.c.

7 dni temu
Zakres obowiązków: przygotowanie ciast, formowanie, wypiek Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Inne wymagania: sumienność, mile widziane doświadczenie...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

1 dzień temu