Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Pielęgniarka Olsztyn

6 ofert

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Nowa

Zatrudnimy pielęgniarkę

Polski Związek Niewidomych Dom Pomocy Społecznej

Dom Pomocy Społecznej Polskiego Związku Niewidomych ul. Paukszty 57 w Olsztynie zatrudni pielęgniarkę na pełny etat.
Olsztyn
3 dni temu
Nowa

Pielęgniarka

3500 - 3700 zł

Polski Związek Niewidomych Dom Pomocy Społecznej Miejski Urz...

Zakres obowiązków: Wykonywanie usług pielęgniarskich dla mieszkańców DPS Godziny prac7.00-19.00; 15.00-20.00 Wykształcenie: pomaturalne/policealne Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe
Olsztyn
7 godzin temu
Nowa

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne PALIUM

Pielęgniarka / Pielęgniarz Miejsce pracy: Olsztyńskie Stowarzyszenie Hospicyjne „Palium”, Centrum Opieki Paliatywnej im. Jana Pawła II Region: Olsztyn Stanowisko: Pielęgniarka/pielęgniarz w Hospicjum Stacjonarnym Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem...
Olsztyn
4 dni temu
Nowa

Zatrudnimy osobę na w charakterze pokojowej/wego do DPS

PZN DPS ul. Paukszty 57 Olsztyn

Polski Związek Niewidomych Dom Pomocy Społecznej zatrudni osobę w charakterze pokojowej/pokojowego na umowę o pracę . osoby z grupą mile widziane
Olsztyn
6 dni temu
Nowa

Oferta pracy Pielęgniarka blisko Neubrandenburg zgłoś się

job Agenten Anna Schimizek

Oferta pracy dla Pielęgniarek Blisko Neubrandenburg Wynagrodzenie od 2500 Euro Bonus powitalny 3.000 Euro Oferujemy między innymi: Zawarcie umowy o pracę na czas nieokreślony Dodatki za pracę zmianową, weekendową, nocną i wakacyjną Wymiar urlopu : 28 dni plus urlop...
Olsztyn
1 dzień temu
Nowa

wspolpraca

Zdrowie i UrodaAnna Mularczyk

Poszukuje doradcow zywieniowych,osoby z przygotowaniem dietetyka,trenera ,pielegniarki,kosmetyczki,nie obowiazuje doswiadczenie zawodowe.Natomiast wskazane otwartosc,komunikatywnosc,chec uczenia sie,nastawienie na biznes
Podgrodzie, Olsztyn
5 dni temu