Średnia wypłata: zł5357 /miesięcznie

Więcej statystyk

 ...Numer oferty: StPr/24/0063 Obowiązki: obowiązki pielęgniarki określone ustawą o podstawowej opiece zdrowotnej Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu prawo jazdy kategoria - B Wykształcenie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Augustów, Podlaskie
12 dni temu

5965,38 zł

Zakres obowiązków: obowiązki pielęgniarki określone ustawą o podstawowej opiece zdrowotnej Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Inne] : mile widziane doświadczenie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|105
Praca na pełen etat

Przychodnia Rodzinna Sp. zo.o.

2 miesięcy temu
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający...
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Umowa

Agencja Pracy Koncepcja

2 dni temu