Średnia wypłata: zł3609 /miesięcznie

Więcej statystyk

29 zł / stawka godzinowa

 ...Zakres obowiązków: Obsługa maszyny do zgrzewania plandek. CV należy wysłać na e-mail: ****@*****.*** następnie pracodawca skontaktuje się z kandydatem. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: mile widziane doświadcznie w tego rodzaju pracy
Plandeka
Praca na pełen etat

PRESTUM SP Z O.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Częstochowa
14 godziny temu
 ...i dokumentację transportową O nas Dzień dobry, firma transportowa zatrudni kierowcę kat. B na przewozy krajowe. Auto bus plandeka Renault Master 2022r. 8ep, winda i wózek paletowy. Jazda od poniedziałku do piątku. Stawka 200 zł/dzień+premia za doładunek....
Plandeka
Praca stała
Umowa
Umowa zlecenie
System 3/1
Praca w dni powszednie

Luxward Igor Ryukou

Częstochowa
22 dni temu

5500 - 7500 zł

Zakres obowiązków: Transport towarów. kierowca samochodu dostawczego do 3,5 tony/bus/plandeka/8 europalet/winda. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Plandeka
Praca na pełen etat

I & M SEGURO MARCIN KOŚCIJAŃSKI

Poraj, gm. Poraj, Śląskie
14 dni temu