4800 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków dla gości. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Kucharz* Inne wymagania: Praca w systemie równoważnym 12 godzin co II dzień. Zawód: Kucharz*
Praca na pełen etat

MISTRAL-KARNITY sp. z o.o. Frank Uwe Docke

Karnity, gm. Miłomłyn, Warmińsko-Mazurskie
21 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowywaniu posiłków. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie - mile widziane. Praca w systemie równoważnym 12 godzin co II dzień.

 ...szalunkowych, betoniarzy, zbrojarzy najlepiej z doświadczeniem. Umowa o pracę.Praca w Nowakowie koło Elbląga, Gdańsk,Gdynia. Praca w godzinach 7-17. Po naszej stronie transport, odzież i obuwie. Gwarantujemy dobre zarobki, możliwość pobierania zaliczek. Wynagrodzenie...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Umowa o pracę

JUN - BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE MARTYNA JUNAK

Zalewo, gm. Miłomłyn, Warmińsko-Mazurskie
16 dni temu