...oferty: · praca jeden dzień w tygodniu, tj.: Czwartek · praca RAZ W TYGODNIU w sklepie po około godziny, · łączna liczba godzin do wypracowania w miesiącu to 6 godzin, · wynagrodzenie: 27,70 zł brutto za godz. pracy, ·...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Telepraca
Tydzień
1 raz w tygodniu
Praca w dni powszednie

1900 zł

 ...wsparcie psychologiczne, dbanie o dobrostan dziecka, motywowanie, wspieranie i podnoszenie poczucia własnej wartości. Kontakt przez pocztę: 76-248 Motarzyno, ul. Słoneczna 12 Godzina zakończenia pracy: 15:00 Wymiar czasu pracy: 0,39 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Zespół Szkół w Motarzynie

Motarzyno, gm. Dębnica Kaszubska, Pomorskie
17 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: nauka wychowania fizycznego w klasach 1-8; godziny pracy: 8.00- 14.00 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wykształcenie wyższe: licencjat lub magister, mile widziane doświadczenie, dobry kontakt z dziećmi, kreatywność.
Praca na pełen etat
Praca fizyczna

STOWARZYSZENIE SPERANDA

Niepoględzie, gm. Dębnica Kaszubska, Pomorskie
25 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: nauka matematyki w klasach 4-8; godziny pracy: 8.00- 14.00 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wykształcenie wyższe: licencjat lub magister, mile widziane doświadczenie, dobry kontakt z dziećmi, kreatywność.

25 dni temu