Średnia wypłata: zł4220 /miesięcznie

Więcej statystyk

Numer oferty: StPr/24/0323 Obowiązki: SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH ORAZ CZĘŚCI WSPÓLNYCH Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ W przypadku obywatela Ukrainy wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - ...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Łeba, Pomorskie
2 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - sprzątanie pokoi Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie
Zasugerowane

Hotel Tropikana

17 godzin temu

4654 zł

Zakres obowiązków: SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH ORAZ CZĘŚCI WSPÓLNYCH Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: W przypadku obywatela Ukrainy wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany
Zasugerowane

Lech Resort & Spa Leszek Pisarski

1 dzień temu

28,1 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, jak również sprzątaniem pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Zasugerowane

Firma Turystyczna Hotel Neptun SA