Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca pomoc spa Jastrzębie-Zdrój

1-20 z 1570 wyników

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Pomoc spa, Jastrzębie-Zdrój"na pocztę %EMAIL%

2300 - 2500 zł
NORDFLAM Sp. z o. o. Sp. k. właściciel marki NORDflam (wkłady i piece kominkowe) w związku z realizowaną strategią rozwoju poszukuje Pracownika na następujące stanowisko: ŚLUSARZ Opis stanowiska: - ręczne prace w postaci szlifowania, przycinania, wiercenia, gwintowania...
4 dni temu
Cieszyn, Śląskie

30 zł / stawka godzinowa
Witam szukam pomocy domowej. Dom prywatny. Okna prasowanie . Godziny elastyczne.
9 dni temu
Bestwina, Śląskie

10 zł / stawka godzinowa
POSZUKUJĘ POMOCY DOMOWEJ.
11 dni temu
Rybnik

Witam, szukam pomocy do sprzątania ok. 4h raz na 2 tygodnie. Mieszkanie 63 m, 3 pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta.
15 dni temu
Wola, gm. Miedźna, Śląskie

15 zł / stawka godzinowa
Oczekuję głównie prasowania, mycie okien itd.
14 dni temu
Pawłowice, Śląskie

Dzień dobry , szukam bardzo szybko do posprzatania 50 m mieszkania.Wola /warszawa
25 dni temu

Aries Hotel & Spa Wisła powstaje w kultowym Domu Turysty, legendarnym schronisku PTTK „Nad Zaporą”. Jest to kolejny obiekt marki Aries, który wzbogaci portfolio grupy Platan Hotels & Resorts. W 4-gwiazdkowym hotelu znajduje się 89 pokoi ( w tym 14 apartamentów), strefa...
11 dni temu
Wisła, Śląskie

chodzi o mycie okien
21 dni temu
Rybnik

Praca Bielsko

Poszukujemy osoby do pracy w biurze, na 1/2 etatu, na okres 3 miesięcy. Wymagania: wykształcenie minimum średnie odpowiedzialność za powierzone zadania dokładność dobra organizacja pracy znajomość pakietu MsOffice i obsługi urządzeń biurowych zdolności...
26 dni temu
Bielsko-Biała

PHS BUD Spółka z o.o.

2450 zł
Zakres obowiązków: - montaż i demontaż konstrukcji górniczych - czyszczenie chodników wodnych - prace pomocnicze utrzymania ciągów technologicznych zakładu górniczego Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: doświadczenie w pracy pod ziemią
10 dni temu
Jastrzębie-Zdrój

Zatrudnię osobę do sprzątania domu w Pszczynie 3 razy w tygodniu. Wymagania: - uczciwość - pracowitość - umiejętność prowadzenia domu - referencje mile widziane
21 dni temu
Pszczyna, Śląskie

Linter Mining Sp. z o.o.

3500 zł
Zakres obowiązków: prace pod ziemią - 4 zmiany pracodawca oferuje kursy dokształcające Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
6 dni temu

Sprzątanie dwóch pokoi z kuchnią i łazienką u seniora w wieku 90 lat. Zmiana pościeli 1 raz w tygodniu, sprawdzanie lodówki, ewentualnie przygotowanie obiadów. Dowolne godziny pracy.
27 dni temu

Szukam osoby do pomocy w pracach domowych (sprzątanie, prasowanie, okazjonalne gotowanie), ewentualnie pomoc przy odbieraniu i zaprowadzaniu dzieci na zajęcia dodatkowe. Ilość dni jak również zakres prac do ustalenia.
29 dni temu

Sprzątanie mieszkania 1 raz w tygodniu. Okazjonalne mycie okien.
14 dni temu
Tychy

20 zł / stawka godzinowa
Szukam pomoc na już
6 dni temu
Żory

Poszukuję solidnej i odpowiedzialnej osoby do sprzątania mieszkania, w tym mycia okien w domu jednorodzinnym. Możliwość nawiązania współpracy na dłuższy okres.
7 dni temu
Tychy

ZATRUDNIĘ POMOC KUCHENNĄ Z DOŚWIADCZENIEM NA RESTAURACJE.STABILNE ZATRUDNIENIE MIŁA ATMOSFERA DOBRE WYNAGRODZENIE.
21 dni temu
Skoczów, Śląskie

dzien dobry, poszukuje pomocy domowej. Telefon ******************** metrow kwadratowych scisle centrum Rybnika.
16 dni temu
Rybnik

Zatrudnimy osobę na stanowisku pomoc kuchenna. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem (***) ***-**** lub (***) ***-****.
9 dni temu
Ustroń, Śląskie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.