Średnia wypłata: zł1790 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowaniu dachu pod montaż. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Możliwość wykonywania pracy powyżej 3 metrów.
Praca na pełen etat

K-DACH Karol Piątkowski

Bogusławki Małe, gm. Rawa Mazowiecka, Łódzkie
miesiąc temu
 ...przygotowanej do fakturowania; Przygotowywanie raportów rozliczeniowych; Wsparcie pracowników wytwórni w obsłudze klientów; Pomoc organizacyjna dla wytwórni w procesach logistycznych; Inne prace administracyjne i biurowe zlecone przez przełożonego....
Zasugerowane
Praca hybrydowa
Umowa
Telepraca
Tydzień
Elastyczny czas pracy

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Annopol, gm. Błędów, Mazowieckie
5 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Wpisywanie dokumentów księgowych do programu. Pomoc przy sprawdzaniu dokumentów. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Rawie Mazowieckiej

Biała Rawska, Łódzkie
3 dni temu