Średnia wypłata: zł3716 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu potraw Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: System czasu pracy : równoważny, praca w godzinach od 10.00 do 18.00
Praca na pełen etat

Odejewski-Odan Sp. z o.o.

Sieroczyn, gm. Człuchów, Pomorskie
21 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca w zmywalni naczyń Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: [System czasu pracy] : równoważny, praca w godzinach od 10.00 do 18.00

21 dni temu
 ...zatrudnieniu na duńskich warunkach.Zaaplikuj na to stanowisko.Jako duńska agencja pracy zapewnimy ci rozwój, dobre warunki pracy i pomoc. SPAWACZ TIG ZA GRANICA Obowiązki Nasz kontrahent poszukuje spawaczy TIG stal nierdzewna z doświadczeniem przy rurach...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca rotacyjna
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Umowa

ATN Service ApS

Malinowo, gm. Czarne, Pomorskie
3 dni temu