Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Niestety, żadnej oferty na zapytanie "pomoc, Kielce, od 8000 zł, Niepełny etat" nie znaleziono.
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Pomoc, Kielce, od 8000 zł, Niepełny etat"na pocztę %EMAIL%

Wskazówki dotyczące wyszukiwania:

  • Spróbuj wyszukać oferty pracy wg. zapytania pomoc, Kielce nie używając filtrów wyszukiwania (znaleziono około 227 ofert).
  • Upewnij się, że poprawnie wpisałeś zapytanie.
  • Spróbuj wpisać inne zapytanie.
  • Spróbuj użyć bardziej ogólne zapytanie.

Subskrybuj powiadomienia o ofertach pracy i otrzymasz wiadomość jak tylko ogłoszenia wg. twojego zapytania pojawią się w Internecie.

Pomoc kuchenna/ praca za barem

2300 - 2500 zł

Kebab bar

 ...Opis stanowiska pracy Praca za barem w galerii echo na stanowisku pomocy kuchennej. Praca stojąca polegająca na przyjmowaniu, realizacji i wydawaniu przygotowanego posiłku. Praca co 2 dzień od 8.30-21 w kebab bar. Przyuczenie płatne, praca na stałe z umowa o prace...
Kielce
28 dni temu

Praca

Grupa MFG

Praca dla osób lubiących wyzwania i realizujących swoje cele. Elastyczny, nienormowany czas pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie. Stypendium dla nowych pracowników. Pomoc na każdym etapie realizacji celów, szkolenia, promocje, premie.
Kielce
11 dni temu
Nowa

Opiekun w domu pomocy społecznej

2600 zł

Dom Pomocy Społecznej w Mianocicach

Zakres obowiązków: opieka nad osobami starszymi. Wykształcenie: średnie zawodowe Opiekun w domu pomocy społecznej* Inne wymagania: Konieczne: opiekun DPS lub opiekun medyczny lub osób starszych. Zawód: Opiekun w domu pomocy społecznej*
Mianocice, gm. Książ Wielki, Małopolskie
1 dzień temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.