27 - 30 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Ukończone 18 lat, gotowość do pracy Warunki pracy: Umowa zlecenie, wsparcie koordynatora, przyjazna atmosfera Obowiązki: Przyjmowanie dostaw, prace ze skanerem, rozłożenie towaru na półki
Zasugerowane
Umowa zlecenie

THR Sp. z o.o.

Brusy, Pomorskie
4 dni temu
Zakres obowiązków: udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniom, w tym diagnozowanie sytuacji wychowawczej i podejmowanie działań z zakresu profilaktyki Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: 16.2024.RM
Zasugerowane

Szkoła Podstawowa w Czapiewicach

Czapiewice, gm. Brusy, Pomorskie
17 dni temu
 ...rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania...
Zasugerowane
Umowa

FASTHOUSE SERVICE sp. z o.o.

17 dni temu

4242 zł

pomoc przy pracach budowlanych
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

11 dni temu