Średnia wypłata: zł4242 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków Wykształcenie: podstawowe Pomoc kuchenna Zawód: Pomoc kuchenna
Praca na pełen etat

Firma Handlowo Usługowa "U Egona" Radosław Łoboda

Wodzisław, Świętokrzyskie
21 dni temu
 .../0296 Obowiązki: Przygotowywanie posiłków Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Zawód: ~ Pomoc kuchenna Wymagania dodatkowe: Umiejętności i uprawnienia: ~ prawo jazdy kat B Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 9, 28...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

22 dni temu

4242 zł

Opis stanowiska Przygotowywanie posiłków Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Firma Handlowo Usługowa “U Egona” Radosław Łoboda, Jana III Sobieskiego 9, 28-330...
Praca na pełen etat

Firma Handlowo Usługowa “U Egona” Radosław Łoboda

gm. Wodzisław, Świętokrzyskie
21 dni temu