ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prace produkcyjne  obsługa prostych narzędzi typu wkrętarka, wiertarka, nożyce obróbka i kontrola elementów  WYMAGANIA: doświadczenia w pracy fizycznej dyspozycyjności do pracy zmianowej  Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 OFERUJEMY...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca fizyczna
Praca zmianowa

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zwoleń, Mazowieckie
1 dzień temu

4300 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prostych prac - przenoszenie, układanie, pakowanie desek itp. Dla zainteresowanych - istnieje możliwość zakwaterowania. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Alicja Mróz USŁUGI TARTACZNE SPRZEDAŻ TARCICY

Bartodzieje, gm. Tczów, Mazowieckie
10 dni temu

4242 zł

 ...Umiejętność 1] : umiejętności logicznego myślenia; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; mile widziane uprawnienia na operatora ładowarki; [Inne] : Oferujemy: pracę na pełen etat w dużej i dynamicznie rozwijającej się Firmie odzież roboczą oraz środki...

ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sucha, gm. Pionki, Mazowieckie
miesiąc temu