4242 zł

Zakres obowiązków: prace dekarsko-blacharskie Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Ciesielstwo-Dekarstwo Mateusz Bieganek

Kotlin, gm. Kotlin, Wielkopolskie
1 dzień temu

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, obróbka szkła, lustra zakres obowiązków: obróbka szkła, obsługa pieca hartowniczego umowa na czas określony 6 m-cy z możliwością przedłużenia Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat
Umowa

BARTŁOMIEJ SKOWROŃSKI P.W " BARTESKO "

Witaszyce, gm. Jarocin, Wielkopolskie
 ...Oddziale Banku Miejsce pracy: Jarocin (pow. jarociński) Twój zakres obowiązków Prowadzenie obsługi sprzedażowej we wszystkich kanałach (oddział, telefon, Internet) Analiza potrzeb Klienta i proponowanie właściwej oferty produktowej Przeprowadzanie transakcji...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

Bank Millennium S.A.

Jarocin, Wielkopolskie

6000 zł

 ...samodzielny montaż mebli wraz z instalacją okuć meblowych (blum, sevrol) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: [Umiejętność 1] : doświadczenie w zawodzie stolarz [Inne] : Oferta nie jest skierowana do pomocników, osób przyuczających się do zawodu.
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat

MEBLART Jacek Czopik

miesiąc temu