Średnia wypłata: zł2281 /miesięcznie

Więcej statystyk

30 - 38 zł / stawka godzinowa

Talent River to firma z polskim kapitałem oferująca usługi HR dla biznesu. www.talentriver.pl Dla naszego klienta - poszukujemy osoby na stanowisko: MONTER/ŚLUSARZ. Praca ta polega na montażu gotowych elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny (dokumentację...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Bezpośredni pracodawca
Praca zmianowa

Talent River

Ozorków, Łódzkie
1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: 1. Pomoc przy wymianie opon, 2. Prostowanie felg, 3. Naprawa opon, 4. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Łęczycy

Dzierzbiętów Duży, gm. Łęczyca, Łódzkie
14 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Rozprowadzanie wkabli, wykonywanie instalacji elektrycznej, prowadzenie kabli po korytarzach, gwintowanie, wiercenie. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie pomocnik elektryka.
Praca na pełen etat

VIKTORIA GOLD - VASYL PRAL

8 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: 1. Dzielenie i formowanie ciasta na różne wyroby. 2. Obsługiwanie pod nadzorem maszyn i urządzeń. 3. Krojenie pieczywa i pakowanie do transportu. 4. Dbanie o porządek i czystość sprzętów, magazynó i hali produkcyjnej. 5. Współuczestniczenie w przygotowaniu...

Leźnica Mała, gm. Łęczyca, Łódzkie
16 dni temu