Średnia wypłata: zł4012 /miesięcznie

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 9 000 PLN ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo Usługowe Kruszbruk Hubert Kruszewski

Łochów, Mazowieckie
miesiąc temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: - obróbka elementów z drewna, - równanie i przygotowywanie elementów z drewna do dalszego klejenia Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Piasecznie

Łazy, gm. Łochów, Mazowieckie
7 dni temu

5000 - 9000 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie podbudowy, montaż obrzeży i krawężników, układanie kostki brukowej. Wykształcenie: podstawowe

Jaczew, gm. Korytnica, Mazowieckie
29 dni temu