Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Tydzień

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bolesławiec, Dolnośląskie
4 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: - pokrywanie i naprawa dachów, - konserwacja powierzchni dachów, - wykonywanie podkładów pod pokrycia dachowe. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: praca na wysokościach powyżej 3 m mile widziane umiejętności dekarskie
Praca na pełen etat
Praca na wysokości

Powiatowy Urząd Pracy Legnicy

Okmiany, gm. Chojnów, Dolnośląskie
16 dni temu

4242 zł

Pomocnik montera instalacji sanitarnych

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Artez Sp. z o...

miesiąc temu