Średnia wypłata: zł4969 /miesięcznie

Więcej statystyk
Numer oferty: StPr/24/0398 Obowiązki: drobne prace budowlane, przygotowanie placu budowy, wykonywanie prac pomocnicznych Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Miejsce pracy: 26-200 Nałęczów 28A, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Nałęczów, gm. Końskie, Świętokrzyskie
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: drobne prace budowlane, przygotowanie placu budowy, wykonywanie prac pomocnicznych Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

ALBREX Usługi Budowlane Nałęczów

8 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: zgrzewanie prasowanie i zaciskanie roboty ziemne transport materiałow montowanie przewodów instalacji wodno-kanalizacyjnych wykonywanie prac remontowych instalacji wodno-kanalizacyjnych Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Końskich

Mokra, gm. Stąporków, Świętokrzyskie
2 dni temu