Średnia wypłata: zł3600 /miesięcznie

Więcej statystyk

Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

5000 zł

Zakres obowiązków: ROBIENIE ZAPRAWY, DONOSZENIE ZAPRAWY ORAZ MATERIAŁÓW, DOCINANIE MATERIAŁU, UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE BUDOWY I STANOWISKU PRACY. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Zakład Ogólnobudowlany Ryszard Maras

Kliniska Wielkie, gm. Goleniów, Zachodniopomorskie
21 godzin temu
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie
8 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Pomoc zawodowemu kucharzowi kuchni wietnamskiej i chińskiej w przygotowywaniu potraw orientalnych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane

SON PHAN VAN, VAN ANH PHAN "BAR ZŁOTY SMOK" SPÓŁKA CYWILNA

5 dni temu
Zakres obowiązków: Pomoc zawodowemu kucharzowi kuchni wietnamskiej i chińskiej w przygotowywaniu potraw orientalnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, Języki: wietnamski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły, ...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

9 godzin temuNowa
Zatrudnimy na sezon IV-X 2024. Mile widziane prawo jazdy. Lokalizacja - Binowo, Szczecin.
Zasugerowane
Stare Czarnowo, gm. Stare Czarnowo, Zachodniopomorskie
miesiąc temu