Średnia wypłata: zł4006 /miesięcznie

Więcej statystyk

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olkusz, Małopolskie
22 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Według załącznika nr 1 programu stażu: 1.zapoznanie z administracją i organizacją biblioteki. 2.zapoznanie z regulaminami i dokumentacją biblioteki. 3.prowadzenie dokumentacji bibliotecznej. 4.zapoznanie z programem bibliotecznym Sowa. 5.wprowadzanie...
Praca na pełen etat

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Jerzmanowice, gm. Jerzmanowice-Przeginia, Małopolskie
21 dni temu

4500 - 6000 zł

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy budowie sieci kablowych i napowietrznych na terenie województwa śląskiego. Możliwość przyuczenia i zdobycia innych uprawnień (SEP, koparki, koparko-ładowarki). Wynagrodzenie 4500 6000 zł Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...
Praca na pełen etat

ELSOF Zakład Elektryczny Sławomir Furman

Niegowonice, gm. Łazy, Śląskie
16 dni temu