4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa urzadzeń i maszyn do obróbki drewna; poprawa, pakowanie i montaż elementów drewnianych. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

TELMEX Sp. z o.o.

Pisz, Warmińsko-Mazurskie
1 dzień temu
Zakres obowiązków: Obsługa urzadzeń i maszyn do obróbki drewna; poprawa, pakowanie i montaż elementów drewnianych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć dokumenty: Preferowane formy ...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

12 godziny temu
 ...Pomocnik elektromontera Miejsce pracy: Pisz Twój zakres obowiązków wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieci: oględziny, pomiary, przeglądy pod nadzorem pracowników o większym doświadczeniu zawodowym usuwanie awarii i reklamacji, wykonywanie prac eksploatacyjnych...
Zasugerowane
Umowa

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok

23 dni temu