Numer oferty: StPr/24/0622 Obowiązki: Prace przy obsłudze maszyn i urządzeń. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Umiejętności: - gotowość...
Zasugerowane
Praca od zaraz
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
Praca zmianowa

Centralna Baza Ofert Pracy

Pustków-Osiedle, gm. Dębica, Podkarpackie
9 godzin temu
Numer oferty: StPr/24/0278 Obowiązki: Wykonywanie prac związanych z montażem elementów drewnianych przy zabudowach samochodowych. Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Istnieje możliwość przyuczenia do pracy...

Dębica, Podkarpackie
5 dni temu

13,6 € / stawka godzinowa

Wyjedź za granicę i zarabiaj w euro. Na początek około 1 700 - 2 000 EURO "na rękę"- z nadgodzinami zarobisz jeszcze więcej! Bez języka obcego. Bez doświadczenia.  Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: kurs przygotowujący do pracy, transport, zakwaterowanie i opiekę ...
Zasugerowane
Praca za granicą
Umowa
Praca na wysokości
Nocna zmiana
Tydzień

Randstad

miesiąc temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac związanych z montażem elementów drewnianych przy zabudowach samochodowych. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Istnieje możliwość przyuczenia do pracy.
Praca na pełen etat

Firma Chłodnicza IGLOO Wiesław Piórek

8 dni temu