20 - 24 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Poszukujemy osoby do pracy w górskim schronisku turystycznym w Beskidach Praca ta polega na pomocy w kuchni (wydawanie prostych posiłków, zmywanie naczyń, obieranie warzyw itp.), sprzątaniu obiektu. Zapewniamy wynagrodzenie, zakwaterowanie i wyżywienie...
Zasugerowane

Schronisko Na Hali Krupowej

Jordanów, Małopolskie
27 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Toczenie na tokarce Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Stolarstwo i Handel Monika Mosur

Juszczyn, gm. Maków Podhalański, Małopolskie
20 godzin temu
 ...; Dostarczenie nastawów do produkcji i zapewnienie ciągłości dozowania na podległych liniach; Wsparcie w pracach liniowych pracowników Działu Konfekcji i Działu Technicznego; Uczestnictwo we wdrożeniu nowych rozwiązań organizacyjnych i standardów pracy (m.in. LEAN...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa
Praca zmianowa
Elastyczny czas pracy

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.

Wysoka, gm. Jordanów, Małopolskie
15 dni temu