5000 zł

 ...korespondencji - Organizowanie i zarządzanie dokumentami - Utrzymywanie archiwum i bieżącej dokumentacji - Koordynacja spotkań - Obsługa biurowego sprzętu (np. drukarka, kserokopiarka) - Wsparcie innych członków zespołu w codziennych operacjach biurowych
Zasugerowane
Dobiegniew, Lubuskie
2 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Wg. harmonogramu FP Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wykształcenie średnie ogólnokształcące, rolnicze lub wyższe. Prawo jazdy kat. B (przy zatrudnieniu).
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Strzelcach Krajeńskich

Strzelce Krajeńskie, Lubuskie
1 dzień temu

4250 zł

Zakres obowiązków: Prace administracyjno biurowe.

Drezdenko, Lubuskie
 ...uprawnienia: Prawo jazdy kat. B biegła obsługa komputera z obsługą internetu umiejętność pracy pod presją czasu OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE znajomośc kodeksu postępowania administracyjnego - zagadnienia praktyczne dla pracowników biurowych zarządzanie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy