Numer oferty: StPr/24/0308 Obowiązki: praca na budowach i w stolarni Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ oczekiwania pracodawcy : doświadczenie zawodowe w pracy na budowie i stolarni.Godziny...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Miodówko, gm. Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie
6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca na budowach i w stolarni Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: oczekiwania pracodawcy : doświadczenie zawodowe w pracy na budowie i stolarni. Godziny pracy 7.00 - 15.00
Praca na pełen etat

Domy z drewna Miodówko Paulina Miłoszewska-Makarenko UPPO

11 dni temu
 ...oraz rowerzystów Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne Podstawowa...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Umowa
Praca fizyczna

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

Stawiguda, gm. Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie
5 dni temu