ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,średnie ogólnokształcące Inne wymagania: 6 m-cy doświadczenia Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Koszęcin, Śląskie
5 dni temu

4242 zł

Opis stanowiska prace ogólnobudowlane jak również przy wznoszeniu budynków, prace wykończeniowe, prace brukarskie Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Powiatowy...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane jak również przy wznoszeniu budynków, prace wykończeniowe, prace brukarskie Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: 6 m-cy doświadczenia
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Lublińcu

21 godzin temu