27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy wykonywaniu zleceń budowlanych Praca na terenie powiatu mieleckiego w godzinach 8-16 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, chęci do pracy
Praca na pełen etat

Usługi Remontowo-Budowlane Tadeusz Dzik

Babicha, gm. Tuszów Narodowy, Podkarpackie
1 dzień temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0808 Obowiązki: Prace pomocnicze przy wykonywaniu zleceń budowlanych Praca na terenie powiatu mieleckiego w godzinach 8-16 Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Mile widziane...
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: pomocniczy robotnik budowlany Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Firma Remontowo-Budowlana Kar-Bud Dariusz Kardyś

Malinie, gm. Tuszów Narodowy, Podkarpackie
10 dni temu