Twój zakres obowiązków zbiór jaj oraz ich sortowanie dbanie o odpowiednie warunki hodowlane prace porządkowe Szukamy kilku pracowników.  Wymagania: sprawność fizyczna chęci do pracy dyspozycyjność
Zasugerowane
Praca fizyczna

Drobex-Agro Sp. z o.o.

Makowiska, gm. Czernikowo, Kujawsko-Pomorskie
9 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0866 Obowiązki: pomocnicze prace ogrodnicze, dbanie o alejki, ogród i park Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania pożądane: Zawód: Rolnik upraw polowych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Wieniec-Zdrój, gm. Brześć Kujawski, Kujawsko-Pomorskie
9 dni temu

4300 - 5000 zł

Zakres obowiązków: pomocnicze prace ogrodnicze, dbanie o alejki, ogród i park Wykształcenie: podstawowe Rolnik upraw polowych Inne wymagania: doświadczenie w ogrodnictwie lub gospodarstwie rolnym Zawód: Rolnik upraw polowych
Praca na pełen etat

UZDROWISKO WIENIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

13 dni temu