4242 zł

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy sadzeniu i pielęgnacji roślin. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

PLUSOIL PRZEMYSŁAW WACH

Płouszowice-Kolonia, gm. Jastków, Lubelskie
4 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Prace porządkowe na terenie piekarni oraz na zewnątrz (wyrzucanie śmieci, koszenie trawy, podcinanie drzew, odśnieżanie). Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

PIEKARNIA JAN NAKONIECZNY

Garbów, Lubelskie
3 godziny temuNowa

4242 zł

Opis stanowiska Prace porządkowe na terenie gminy Zakrzew Utrzymanie w dobrej kondycji terenów zielonych gminy Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Powiatowy...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

gm. Zakrzew, Lubelskie
17 dni temu
 ...Rzetelność w wykonywaniu obowiązków Mile widziane: doświadczenie w podobnej pracy znajomość terenu własna działalność gospodarcza Oferujemy elastyczny czas pracy (możliwość wykonywania odczytów od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20)...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu
Umowa zlecenie
Umowa
Elastyczny czas pracy

Manbroker Sp.zo.o.

Bełżyce, Lubelskie
21 dni temu