30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Montaż połaci dachowej, gips- kartonów, podłóg, dzwi, stolarki okiennej, konstrukcji drewnianej, malowanie. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wymagana znajomość języka polskiego: w mowie: A1 - początkujący
Zasugerowane

WOOD Garden Roman Popów

Rokocin, gm. Starogard Gdański, Pomorskie
2 dni temu
 ...przemysłowych (remonty, serwis, utrzymanie ruchu na obiektach przemysłowych) m.in.: kotły energetyczne, urządzenia pomocnicze kotłów, rurociągi przesyłowe, kanały powietrza i spalin, inne konstrukcje stalowe, Praca na wysokości powyżej 3m (z podestów i rusztowań);...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca na wysokości
Jedna zmiana

ERBUD S.A.

Starogard Gdański, Pomorskie
28 dni temu
Firma Gillmet Sp. z o. o. w Starogardzie Gdańskim poszukuje pracownika do Wytwórni Konstrukcji Stalowych na stanowisko: ~Wagowy – Dozorca   Miejsce pracy: Starogard Gdański Region: pomorskie Oferujemy: • Umowa o pracę • Pracę w systemie zmianowym • Stabilne...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę
Praca zmianowa

Gillmet Sp. z o.o.

2 miesięcy temu
Zakres obowiązków: malowanie ścian; układanie kostki brukowej; sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu; prace wykończeniowe; pomoc we wznoszeniu konstrukcji; kopanie dołów; przenoszenie sprzętów i narzędzi;
Zasugerowane

Firma Ogólnobudowlana Sebastian Konopka MCK Bytów

Studzienice, gm. Kaliska, Pomorskie
miesiąc temu