Numer oferty: StPr/24/0852 Obowiązki: praca w dziale księgowości Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ średnie zawodowe, ekonomiczne Pozostałe wymagania: ~ doświadczenie w pracy w samorządzie Miejsce pracy: Marszałka Józefa Piłsudskiego...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie
9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca w dziale księgowości Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: doświadczenie w pracy w samorządzie
Praca na pełen etat

ZAKŁAD ROBÓT PUBLICZNYCH W INOWROCŁAWIU

11 godzin temu
 ...mogą być wyłącznie zaufane podmioty wspierające Nas w realizacji poniższych celów. Są to podmioty z branży IT, świadczące usługi księgowe, doradcze, prawne, operatorzy pocztowi, a także współpracujące agencje marketingowe, a także inni kontrahenci którzy świadczą usługi...
Zasugerowane
Umowa
Praca od zaraz
Praca zmianowa
Praca w dni powszednie

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

11 dni temu