Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Brygada
Umowa o pracę
System 4-brygadowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Rudno, gm. Kołbiel, Mazowieckie
3 dni temu
Posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych, Posiadasz uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych mile widziane :) Jesteś osobą rzetelną i punktualną, Jesteś osobą zaangażowaną w realizację zadań, Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

Eurocash S.A.

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie
15 dni temu
Zakres zadań: załadunek i rozładunek transportów, przygotowywanie wysyłek, klasyfikacja materiałów szalunkowych, utrzymywanie porządku na magazynie. Wymagamy: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia do obsługi wózka widłowego...
Praca fizyczna
Jedna zmiana

Trenkwalder

Choszczówka Stojecka, gm. Dębe Wielkie, Mazowieckie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: składanie kruszywa, rozwóz materiałów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Garwolinie

Choiny, gm. Parysów, Mazowieckie
1 dzień temu