4300 zł

 ...praca na maszynie minikoparka, wykonywanie prac ziemnych związanych z przygotowaniem podłoża pod kostkę brukową, odwodnienia, drenaże itp. obsługa codzienna, prace brukarskie Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|90
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Garwolinie

Filipówka, gm. Borowie, Mazowieckie
1 dzień temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: - obsługa komputera - obsługa drukarki - kontakt telefoniczny - rejestracja dokumentów Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Piasecznie

Kamionka, gm. Borowie, Mazowieckie
4 dni temu
 ...OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Inne wymagania: mile widziane doświadczenie przy produkcji elementów reklamy, obsługa komputera, czytanie rysunku technicznego Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

gm. Borowie, Mazowieckie

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa i koordynacja pracy drukarek 3D , praca na rysunkach technicznych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie przy produkcji elementów reklamy, obsługa komputera, czytanie rysunku technicznego

Borowie, gm. Borowie, Mazowieckie